Stránky
banner
banner
NAVŠTIVTE


banner banner
banner
banner
banner
banner
Aktivity

U vody

Užijte si vodních radovánek v průběhu celého roku! V Luhačovském Zálesí na Vás čeká nové venkovní koupaliště Duha Pozlovice a celoročně otevřená Městská plovárna Luhačovice. Pokud dáváte přednost přírodnímu koupání, navštivte přehradu v Luhačovicích.

Koupaliště DUHA Pozlovice

Koupaliště Duha Pozlovice naleznete přímo na břehu Luhačovické přehrady. V nově vybudovaném areálu můžete navštívit plavecký bazén, tobogán, skluzavky, zážitkový bazén s atrakcemi a dětský bazén. Nechybí ani něco dobrého na zub, co potěší Vaše chutě.

www.pozlovice.cz/koupaliste.php

Městská plovárna

A když náhodou není teplé a slunné počasí a Vy se přece jen chcete zabavit ve vodách bazénu? Nezoufejte. Celoročním provozem se pyšní nová architektonická perla lázeňského města - Městská plovárna Luhačovice. V bazénové hale najdou návštěvníci klasický 25 metrový plavecký bazén se čtyřmi drahami, zážitkový bazén s chrliči, masážní lavice, divokou řekou a parní saunu. V mezipatře využijí bazén nejmenší děti a vedle je umístěna bazénová vana whirpool. Provozní doba bazénu je celoroční s nabídkou kondičního plavání, služeb plavecké školy nebo se jen tak přijít vykoupat a relaxovat. Takže, hurá do vody!!!

www.plovarnaluhacovice.cz

Luhačovická přehrada

V katastru obce Pozlovice se můžete projít kolem přehradní nádrže, jejímž primárním účelem bylo zamezení povodním. Dnes je využívána hlavně k rekreačním účelům. Pozlovice navazují na lázně Luhačovice svými rehabilitačními pavilony, hotely, restauracemi, či cukrárnami a kavárnami. V nabídce pro návštěvníky nechybí půjčování lodiček, horských kol, vyhlídkové jízdy na koních a kočárech. Zájemci mohou využít masáže, lázeňské procedury, sauny, bazény, minigolf a tenisové kurty.

Lázně Niva

V letních měsících nabízí možnost koupání ve venkovním plaveckém bazénu u lázeňského domu Niva I. Součástí areálu je velký venkovní plavecký bazén, terasa, tenisový kurt a bufet s širokou nabídkou občerstvení.

www.niva.cz

Další možnosti koupání: