Stránky
banner
banner
NAVŠTIVTE


banner banner
banner
banner
banner
banner
Aktivity

Hippoturistika

Nejen pro ty, kteří hledají nové a nevšední zážitky spojující relaxaci s poznáváním nedotčené přírody může být hippoturistika skvělým způsobem trávení dovolené v Luhačovském Zálesí. Nezáleží na tom, zda jste úplným nováčkem, nebo již máte zkušenosti s jízdou na koni, Luhačovské Zálesí nabízí každému bohatý výběr exkurzí, výletů či výukových lekcí.

Trávení volného času v koňském sedle je jedním z vyhledávaných a velice oblíbených způsobů relaxace. Rekreační ježdění a jezdecká turistika je nejen romantickým způsobem objevování přírodních krás Luhačovského Zálesí, ale má také prokazatelně pozitivní vliv na zdravotní stav osob, a to jak po fyzické, tak i psychické stránce.

Využijte nevšední nabídky trávení volného času a poznejte Luhačovské Zálesí z koňského hřbetu.

Jezdecká stáj JOSPO

Jezdecká stáj JOSPO sídlí na statku Horní Dvůr v Luhačovicích, nabízí ustájení a výcvik koní i jezdců se zaměřením na parkurové a drezurní ježdění.

www.radkaturcynova.cz

Rodinná stáj Polárka - Kaňovice - Seče

Stáj je zaměřena především na klidnou a pohodovou turistiku na koních, zejména pro děti i méně zdatné jezdce na menších koních. Nabízí vyjížďky do terénu a poznávání okolí. Součástí je také zdokonalení v sedle na jízdárně a základy ježdění. Tato rodinná stáj nabízí také možnost příjemné zastávky na nocování při putování na koních a také se zaměřuje na kvalitní odchov hříbat.

Jezdecká stáj Bodlákovi - ATOS - TK s.r.o.

Jezdecká stáj Bodlákovi se nachází v obci Pozlovice nedaleko Luhačovic. Od roku 2003 zde na farmě Zálesí působí jezdecký oddíl pod vedením Markéty Bodlákové.

www.jsbodlakovi.wbs.cz